Serwis i części zamienne

POMOC SERWISOWA I WSPARCIE TECHNICZNE

GLG udziela gwarancji na swoje produkty, zapewniając szybką wysyłkę żądanej części zamiennej, a także poprzez „Serwis pomocy technicznej” na miejscu w firmie, w którym pracują technicy specjalizujący się w nawet najbardziej skomplikowanych naprawach.

Ogólna i szczegółowa dokumentacja techniczna, rysunki wymiarowe i rysunki przedstawiające rozmieszczenie instalacji w przestrzeni i/lub pomoc techniczna oraz handlowa dostępne są po zgłoszeniu takiego zapotrzebowania przez telefon pod numerem +48 42 654 24 22 lub po wysłaniu tego typu prośby na następujący adres e-mail: info@glg-polska.pl

ELEMENTY I CZĘŚCI ZAMIENNE

Linia części obejmuje pełen katalog wszystkich rozwiązań standardowych lub realizowanych na zamówienie, służących konserwacji bram elastycznych oraz bram samobieżnych, jak również konstrukcji bram elastycznych i kurtyn paskowych. Standardowe części są dostępne w magazynie, gotowe do wysłania, a na wykonanie części według konkretnego wymiaru, takich jak, na przykład, kurtyny wymienne, oferujemy bardzo krótkie terminy.

Serwis logistyczny umożliwia szybką wysyłkę materiału, zarówno do siedziby dystrybutora, jak i do ostatecznego odbiorcy.