W naszej ofercie

RolliZIP

Rollizip

RolliZIP to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich zastosowań w strefach o dużym natężeniu ruchu. W przypadku nagłego uderzenia elastyczna kurtyna automatycznie powraca na swoje miejsce po prowadnicach.

Czytaj więcej

Alumina

alumina

Szybkobieżna, bezpieczna, elegancka i innowacyjna. Do zastosowań we wnętrzach i na zewnątrz. Dla środowisk o dużym natężeniu ruchu i intensywnym użytkowaniu bramy.

Czytaj więcej

Vertigo

Vertigo

Linia bram z szybkim uszczelnieniem Vertigo została opracowana z myślą o produkcie niezawodnym i niedrogim w utrzymaniu. Jest ona dostępna w wersjach o różnych konstrukcjach i wymiarach.

Czytaj więcej

Rolligo

rolligo

Linia bram rolowanych szybkobieżnych Rolligo została opracowana z myślą o produkcie niezawodnym i niedrogim w utrzymaniu. Dostępna jest z konstrukcjami o różnych wymiarach.

Czytaj więcej

Flexgo

flexgo

Elastyczne bramy wahadłowe są idealnym rozwiązaniem, jeżeli zachodzi potrzeba rozdzielenia środowisk roboczych, zarówno w przestrzeni przemysłowej, jak i handlowej. Idealne w przemyśle spożywczym.

Czytaj więcej

Stripgo

StripGO

Elastyczne kurtyny paskowe są idealnym rozwiązaniem do wewnętrznego rozdzielenia różnych środowisk lub do zainstalowania w przejściach. Idealne w przemyśle, jak i w logistyce i magazynach.

Czytaj więcej